Karbantartó munka Pécsett

Számos Ötlet Bt.
Pécs
2022. 06. 28.

Ha unod már az építőipart, az építkezést, a sarat, a meleget, a hideget, ha nem kapod meg az ígért fizetést, prémiumot, gyere hozzánk karbantartónak!

Általános karbantartót keresünk, épületkomplexum üzemeltetéséhez.

Nem baj, ha valaki pályakezdő.

Fontos elvárás, hogy a pályázó személy az épületkarbantartói feladatok ellátását "jó gazda" módjára végezze.

Kérjük, küldd el vagy töltsd fel rövid, fényképes önéletrajzodat telefonszámmal, add meg fizetési igényedet és mi igyekszünk gyorsan jelentkezni!

Feladatok

  • általános karbantartói, gondnoki feladatok végzése épületen belül és kívül,
  • részvétel hiba- és üzemzavar elhárítási feladatokban,
  • épületrészek, gépek, berendezések megelőző karbantartása
  • műszaki berendezések folyamatos tervszerű karbantartása (légkondicionáló, fűtő és melegvíz ellátó rendszerek, ajtók, kapcsolószekrények stb.)
  • légkezelők, klíma rendszerek kezelése, ellenőrzése.
  • kisebb festési, faljavítási feladatok
  • fogyasztásmérők leolvasása havonta
  • üzemzavar, hibaelhárítás
  • tervezett, időszakos karbantartások lebonyolítása, napi üzemvitelhez szükséges mechanikai beavatkozások,
  • javítások, karbantartások dokumentálása, a tevékenységek hatósági előírás szerinti dokumentálása.
  • eseti jellegű javítások.
  • egyéb, speciális szaktudást nem igénylő karbantartási feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Számítógép és okos telefon felhasználó szintű alkalmazás elsajátítása
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, segítőkészség, udvariasság, határozott fellépés
  • Ápolt, kulturált megjelenés.

Mit tartunk az új munkatásunk előnyének, de a hiányát nem kizáró oknak:

  • Épületkarbantartói gyakorlat,
  • Jártasság épületgépész munkák ellátásában/épületüzemeltetésben
  • Villanyszerelő és/vagy gépész szakirányú végzettség, általános karbantartói végzettség
  • Jártas kisebb lakatos vagy asztalos munkák elvégzésében
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések ismerete,
  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás
  • Nem okoz gondot az ügyelet vállalása.

Amit kínálunk

  • Teljesítménnyel arányos, versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatást
  • Készenlét vállalási lehetőség,
  • Létesítmény folyamatos modernizálásával szakmai fejlődési lehetőséget
  • Bizonytalan időkben is biztos munkahelyet
  • Befogadó és segítőkész munkatársakat
  • Az egyéni élethelyzetek rugalmas kezelését
  • Képzések finanszírozása
  • Stabil háttér, hosszútávú együttműködés (1995 óta működő vállalkozás)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott