Pénzügyi személyzeti munkatársat keresünk pécsi cégünkhöz német nyelvtudással

B.K.N. Metál Kft.
Pécs
2022. 06. 14.

A B.K.N. Metál Kft. pécsi irodába keres pénzügyi, személyzeti munkatársat.

Feladatok

  • A társaság működésével összefüggő gazdasági, pénzügyi, valamint a mindezekkel összefüggésben felmerülő adminisztratív feladatok ellátása.
  • Bevallások, beszámolók elkészítéséhez a könyvelő, könyvvizsgáló munkájának támogatása,
  • Bérelszámolás előkészítése a bérszámfejtő részére.
  • Bank, pénztár kezelése
  • Kimutatások, összesítők készítése
  • Szállítólevelek készítése
  • Számlázás
  • Kapcsolattartás a német partnercéggel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Gazdasági (pénzügyi) szakirányú végzettség valamint legalább 3 éves gyakorlat
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete, aktív használattal
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (irodai alkalmazások)

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kulturált munkakörnyezet

Bérezés: megegyezés szerint

Fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzzal, bérigényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Önéletrajzának beküldésével hozzájárul személyes adatainak a társaságon belüli kezeléséhez. Sikertelen jelentkezés esetén adatait 30 nap elteltével megsemmisítjük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott