Pécsi liftes vállalkozásunk betanított liftszerelő munkatársat keres

A 40 éve működő pécsi liftes vállalkozásunk elsősorban Pécsett és a Dél-Dunántúli régióban, valamint alkalmanként Budapesten végzi tevékenységét (évente 3-5 alkalommal). Munkájára igényes felvonó szerelő, karbantartó betanított munkára keresünk Baranya megyében lakó munkatársat.

Feladatok

  • Meglévő felvonók karbantartása,
  • Meglévő felvonók javítása,
  • Új felvonók telepítésében való aktív részvétel!

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • A betanulást követően, pontos, precíz munkavégzés
  • Fejlődési képesség
  • Új ismeretek megszerzése iránti igény

Előnyök

  • Villanyszerelő
  • Elektro,- vagy elektronikai műszerész
  • Szerkezeti, vagy géplakatos,
  • Hegesztési ismeretek, tűzvédelmi vizsga.
  • Műszaki, villamos szakmai ismeretek, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben (egyműszakos munkarend), határozatlan idejű szerződést biztosítunk
  • Családias, fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszútávú együttműködés
  • Munkavégzéshez céges gépkocsit biztosítunk
  • Szabad hétvége
  • Korrekt, megállapodás szerinti bérezés, vidékről bejárók részére bejárási költségtérítés.
  • Szakmai fejlődés,
  • Akár azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott