Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk pécsi irodánkba

BM Ingatlan Kft.
Pécs
2022. 05. 15.

Karrierlehetőség a Grand Ingatlannál! Jelentkezz hozzánk és érd el céljaid!

Az ingatlanos szakma nem való mindenkinek. Ha egy hónapról-hónapra biztos, tutinak gondolt munkahelyre vágysz, ahol a feladatok, a környezet, az emberek és a fizetésed sem változik nagyon, akkor ez nem a Te hivatásod lesz. Ellenben, ha:

  • Nincs kedved egész nap egy íróasztal mögött ülni,
  • Szeretsz új embereket megismerni,
  • Szeretnél az átlagnál sokkal többet keresni
  • Hajlandó vagy tanulni és fejlődni
  • Önállóan oszthatod be az idődet
  • Olyan szakmára vágysz, ahol nincs 2 ugyanolyan nap

Akkor az ingatlanos szakma a Tiéd lehet! Ha mindezek mellett szeretsz emberekkel foglalkozni, vállalkozó szelleműnek érzed magad és van jogosítványod, akkor az ingatlanos szakmában megtalálhatod a számításod.

Miért jó a Grand Ingatlannál dolgozni?

Egyrészt mi egy fiatal és nagyon dinamikusan növekvő csapat vagyunk, ahol nagyszerű a hangulat. De ez önmagában nem elegendő.

4 érv, hogy miért jársz velünk jól:

  • Az első pillanattól kezdve képezni fogunk és lesz egy mentorod, aki folyamatosan fogja a kezed és támogat, hogy minél gyorsabban minél sikeresebb legyél.
  • Szeretnek minket az ügyfelek. Egyszerűen azért, mert őszintén és korrektül dolgozunk. Szinte minden ügyfelünk ajánl bennünket ismerőseinek, annyira elégedettek velünk. Hidd el, jó érzés az, amikor ajánlanak és megkönnyíti hosszú távon a munkád.
  • Könnyen elérhető karrier és bónusz fokozatokat kínálunk.
  • Az értékesítési mutatónk közel 100%.

És végül: az ingatlanirodák közül az egyik legmagasabb jutalékot biztosítjuk (akár 80%-a teljes jutaléknak).

Feladatok

  • Ügyfelek felkutatása, kezelése
  • Ingatlanok értékesítése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedően magas kereseti lehetőség
  • Folyamatos képzés, mentor rendszer
  • Karrier lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott