Álláslehetőség raktári csomagoló, raktáros munkakörben

DIMAT Kft.
Pécs
2022. 04. 19.

A Dimat Kft. az elmúlt 10 évben az ország legdinamikusabban fejlődő elektromos fűtési rendszereket forgalmazó vállalkozásává nőtte ki magát. 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező vállalat.

Raktáros munkatársat keres pécsi központjába.

Feladatok

  • Webáruházban beérkezett rendelések becsomagolása, ellenőrzése ügyviteli rendszeren keresztül PDA segítségével
  • Raktárosi feladatok, anyagmozgatás, árukiadás, áruátvétel, csomagok átadása futárszolgálatnak
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Jó teherbíró képesség, nehéz csomagokat is kell emelni mindennap
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható, önmagára igényes munkavégzés
  • Talpraesettség, önálló munkavégzés- dolgozni akarás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • PDA-val való korábbi munkavégzés
  • minél több raktárban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentettt alkalmazotti jogviszony
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig (8.00-16.00)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott