Hagymányos marógépre kollégát keresünk - Pécs

R-Key Kft.
Pécs
2022. 04. 12.

Egyedi gép és alkatrészgyártásban hagyományos gépen/gépeken (maró, eszterga, köszörű) önállóan dolgozni tudó és akaró kollélgát keresünk!

Április hónapban 2 kollégánk lett nyugdíjas korú, az ő helyükre keressük új kollégánkat.

Feladatok

  • Alkatrészrajzok és üzemvezetői egyeztetéseknek megfelelően az alkatrészek önálló gyártása.
  • Kooperáció más tevékenységi területeken / gépeken dolgozó kolégákkal.

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség.
  • Néhány éves szakmai tapasztalat, az önálló munkavégzéshez szükséges.

Előnyök

  • Több típusú gép kezelésének az ismerete.

Amit kínálunk

  • Megbízható, 20 éves múlttal rendelkező vállalat
  • Versenyképes fizetés (bérezés megegyezés szerint)
  • Alkalmazotti, bejelentett munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott