Eladó munkatársat keresünk pécsi szerszám- és kerti gép kereskedésünkbe

Rév-Ker Bt. Kft.
Pécs
2022. 03. 24.

A szakkereskedésünk elsősorban szerszám- és kerti gépek értékesítésével foglalkozik. Megbízható hátterű vállalkozás, mely 1999 óta van a piacon. Pécsi üzletünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező, szerszám- és vagy kerti gépekhez értő kollégát.

Feladatok

  • Részvétel az üzlet teljes körű működésében az értékesítési célok elérése/meghaladása érdekében
  • Vásárlók egyedi igényeinek felmérése, szaktanácsadás
  • Árurendelés, árufeltöltés és kihelyezés, boltkép kialakítás
  • Számlázás, pénztár kezelés, árajánlat készítés
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, megvalósítása
  • Adminisztráció
  • Takarítási feladatok

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség (előny, de nem feltétel)
  • Hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Motivált, célorientált egyéniség
  • Önállóság és felelősségvállalás
  • Jó számítógépes ismeretek, precizitás

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Német- és vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan szerződés
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, barátságos csapat
  • Munkaidő heti 40 óra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott