Színpadtechnikus munkatársat keresünk

Lantern Event Kft.
Pécs
2022. 03. 22.

Keressük új kollégáinkat, Színpadtechnikus munkakörbe

  • van már tapasztalatod – rendezvények színpadtechnikai feladatainak ellátásában, színpad-, és alumínium rendszerek összerakásában, üzemeltetésében, - ha nincs, de elég elszánt vagy és eltudnád képzelni magad ebben a munkakörben
  • szeretnél részese lenni koncertek, fesztiválok, városi rendezvények, céges rendezvények, konferenciák színpadtechnikusaként a technikai megvalósításban,
  • jó vagy a felmerülő problémák higgadt, gyors kezelésében,
  • nem jelent gondot az éjszakai munkavégzés,
  • rendelkezel minimum „B”, kategóriás jogosítvánnyal,
  • szeretnél egy családias csapatban dolgozni, tanulni és fejlődni,
  • képes vagy felelősségteljes, önálló munkavégzésre,
  • szeretnél egy folyamatosan növekvő és technikailag, fejlődő vállalkozás munkavállalója lenni.

Munkavégzés helye: többnyire Pécs és Baranya-megye, szezonálisan Magyarország határain belül, illetve a vállalkozás pécsi belvárosi telephelyén (Megyeri út)

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a fenti pozíció, úgy várjuk fényképes önéletrajzodat (CV) a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük a jelentkezésnél jelöld meg a nettó fizetési igényed!

Feladatok

  • rendezvények színpadtechnikai kivitelezése
  • szerkezetek tervezése, összeállítása
  • raktári feladatok elvégzése
  • teherautó rakodás, pakolás

Elvárások

  • „B”, kategóriás jogosítvány
  • jó problémamegoldó készség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • csapatjátékos felfogás

  • ismerettel rendelkezel Nivtec és Prolyte szerkezetek használatában,
  • C-kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • CAD alapú szoftverek ismeretében jártas vagy

Amit kínálunk

  • változatos munkákat,
  • versenyképes bérezést,
  • béren kívüli juttatást, (igény esetén céges telefon)
  • stabil munkahelyet,
  • hosszútávú tervezhetőséget,
  • fejlődési lehetőséget.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott