Számlázási csoportvezető állás Pécsett

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 25 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Bővülés miatt kollégát keresünk a következő munkakörbe:

SZÁMLÁZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Érdekel egy kihívásokkal teli feladat?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Feladatok

  • kimenő számlák kiállítása (belföldi, közösségen belüli, export értékesítés, fordított adózás, időszakos elszámolású, projektek, előleg)
  • egyedi számlázási igények felmérése, teljesítése
  • számla reklamációk kezelése
  • számla korrekciók koordinálása
  • számlázási folyamatok hatékony leszervezése, irányítása
  • fejlesztésekre, automatizálásra javaslattétel

Elvárások

  • Áfa törvény és számviteli törvény számlázásra vonatkozó rész ismerete
  • számlázás és bevallás közötti összefüggések tudása
  • számlák mögötti könyvelések
  • pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség
  • 5 éves számlázási tapasztalat

Előnyök

  • alapfokú angol nyelv tudás
  • Navision ERP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető