Pécs belvárosi non-stop nemzeti dohányboltba eladó munkatársakat keresünk

Smart Food 2015 Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Pécs

Nettó 225000 - 265000 / Hónap
2022. 05. 19.

Pécs belvárosban működő nemzeti dohányboltba és vele együtt üzemelő élelmiszer üzletbe eladó munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Értékesítés, áruátvétel, feltöltések, üzlet rendben tartása.

Elvárások

  • Szakképesítés NEM, de kereskedelmi(pénztár kezelési), vagy vendéglátói gyakorlat szükséges az állás betöltéséhez.

Előnyök

  • Kereskedelmi gyakorlat, képesítés, nyelvtudás, rugalmas hozzáállás.

Amit kínálunk

  • Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak megfelelő bérezés és sok szabadidő mellett.
  • Havi 15 műszakot kell ellátni, a több nap szabad.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!