Raktáros munkakörben munkatársat keresünk

A 20 éves múltú, Deli Home Hungary vezető lakberendezési és barkács termék nagykereskedelmi vállalkozás, folyamatos fejlődése érdekében új kollégát keres raktáros munkakörben.

Feladatok

  • Szállítóktól beékező árukészlet elpakolása, rendszerezése
  • Vevőktől érkező megrendelések kiszedése és összekészítése

Elvárások

  • Raktári munkában szerzett gyakorlat
  • Jó fizikum, állóképesség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Több éves tapasztalat raktározási területen
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, év végi bónusz opcióval
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely
  • Munkavégzés: Hétfőtől- Péntekig 7:30-16:00-ig (1 műszakos munkavégzés)
  • Munkavégzés helyszíne: Kővágószőlős, Pécsről a kijutás szervezetten történik, egyéb településekről a bejutáshoz költségtérítést biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott