Raktáros munkatársat keresünk pécsi csapatunkba

Treszner Kft.
Pécs
2022. 02. 09.

A több mint negyed évszázada villamos- és építőipari területen működő, köztiszteletben álló, megbízható Treszner Cégcsoport pécsi csapatába keres raktáros munkatársat.

Feladatok

  • A beszállított áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése, átvétele
  • Áru fizikai betárolása, raktári áruk mozgatása kézzel és emelővel
  • Árubevételezés- és kiadás rögzítése ügyviteli rendszerben
  • Logikai raktárak kezelése
  • Komissiózás
  • Logisztikai kapcsolattartás
  • Rendszeres készletellenőrzés és leltározásban való aktív részvétel

Elvárások

  • Minimum 3 év raktározásban, raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncavezető képesítés
  • Gyakorlat homlokvillás targoncák vezetésében
  • Anyagismeret épületvillamos területen
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, magabiztos Excel és Word használat
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság és precizitás

Amit kínálunk

  • Piaci átlag feletti bérezés
  • Teljesítményhez kötött év végi jutalom
  • Választható mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Korszerű munkakörnyezet
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Stabil, biztos munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cég által finanszírozott szakmai képzések
  • Szükség esetén cég által finanszírozott Covid tesztelés
  • Családias légkör
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott