A Tenkes Csárda családias légkörű csapatába konyhai kisegítő munkatársakat keres

Sokat dolgozunk azon, hogy felélesszük a múlt emlékeit, felkutassuk a múlt „ízeit”, hogy ikonikus ételeinkkel lokális izgalmakat vigyünk Vendégeink asztalára. A mai kor legmodernebb eszközeivel élesztjük újjá hagyományainkat, fűszerezve természetes életszemléletünkkel, megálljt parancsolva a rohanó időnek.

Nagyon keressük az új konyhai kisegítő kollegáinkat! Gyere, csatlakozz Hozzánk!

Feladatok

  • A főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése, alapanyagok előkészítése, aprítása
  • A szakácsok és a konyhai személyzet támogatása.
  • A konyhához kapcsolódó helyiségek felügyelete, tisztán tartása.
  • Tányérok, edények elmosogatása, ételmaradékok kezelése

Elvárások

  • A konyhában szerzett tapasztalatot, lojalitást nagyra tartjuk!

Amit kínálunk

  • Biztonság, stabilitás. A Tenkes csárda több mint 20 éve a hazai gasztronómia piac meghatározó szereplője.
  • Napi egyszeri meleg étel.
  • Bejárás támogatása utazási hozzájárulás formájában.
  • Családias légkör, összetartó csapat.
  • Gasztronómia élmények.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott