Kutatási adminisztrátor állás Pécsett

Kutatási adminisztrátor állás Pécsett.

Feladatok

  • Klinikai kutatásokba történő betegbevonás
  • Informatikai rendszerekbe, betegregiszterekbe történő adatrögzítés
  • Betegekkel, orvosokkal, ápolókkal való kapcsolattartás
  • Betegdokumentáció, biológiai minták kezelése
  • Esetenként utazással járó feladatok

Elvárások

  • Érettségi, középfokú egészségügyi végzettség vagy egészségügyben szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office és Google One alapvető használata
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, önállóság
  • Betegekkel való közreműködési hajlandóság
  • 598/2021. (X. 28.) Korm. rendelet alapján meghozott 11/2021. számú rektori és kancellári együttes utasítás: SARSCoV-2 védőoltás megléte

Előnyök

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (Msc vagy Bsc)
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Idegen nyelvi kurzusok
  • Előrelépési lehetőségek
  • Azonnali munkakezdés
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott