A Car Trend Kft. munkatársakat keres gépjármű értékesítő pozícióba

Car Trend Kft.
Pécs
2022. 09. 22.

A Car Trend Kft több, mint 20 éves múlttal munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe: Gépjármű értékesítő

Feladatok

  • Ügyfeleink, érdeklődőink udvarias, magas színvonalon történő kiszolgálása
  • Vásárlói élmény folyamatos biztosítása, szigorú standardok szerint
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Értékesítében / kereskedelemben / vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás (alapfok/társalgási szint)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredményorientált, kereskedői szemlélet
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kulturált megjelenés, határozott fellépés, kereskedelmi véna
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély, több éves vezetési rutin

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem, célprémium

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott