Fordító pozícióba munkatársat keresünk

ToxInfo Kft.
Pécs
2022. 01. 31.

A ToxInfo Kft. kollégát keres  FORDÍTÓ  munkakörbe, kémiai biztonsággal kapcsolatos dokumentumok fordítására.

A pozíció betöltéséhez fordítói szakvizsga nem feltétel, de a magas szintű, magabiztos nyelvtudás igen!

A speciális szakmai nyelvezet elsajátításához szükséges ismeretek megszerzésében a betanulási időszakban segítségedre leszünk.

A meghirdetett fordítói pozíció főállású, határozatlan idejű nyolcórás foglalkoztatást jelent. A munkavégzés helye a ToxInfo Kft. pécsi vagy budapesti irodája (távmunkában is lehetséges a foglalkoztatás).

Mielőtt jelentkeznél, informálódj cégünkről és a szakterületünkről weboldalainkon:

www.biztonsagiadatlap.hu  /  www.msds-europe.com

Munkavégzés helye:

  • pécsi vagy pesti irodánk (távmunka is lehetséges)

Munkába állás kezdete:

  • 2022. februártól megegyezés szerint, akár azonnali kezdéssel

 Gyere a ToxInfo-hoz,

  • mert a több mint 20 éves múltunk biztos jövőt kínál
  • mert sokra értékeljük és jutalmazzuk az egyéni teljesítményt
  • mert szerintünk szeretni fogod a munkád

Feladatok

  • kémiai biztonsággal kapcsolatos dokumentumok fordítása angol-magyar/magyar-angol nyelveken és egyéb beszélt nyelvpárban
  • fordításszervezés egyéb nyelveken
  • szükség esetén egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • magabiztos, felsőfokú az angol nyelvtudásod
  • felsőfokú végzettséged van
  • megfelelő kommunikációs és fogalmazási készséggel rendelkezel
  • gyorsan és hatékonyan kezeled az MS Office programokat

  • egyéb idegen nyelvet legalább középfokon beszélsz (elsősorban német)
  • használtál már fordítást támogató szoftvert

Amit kínálunk

  • főállásban történő foglalkoztatás
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil háttér, béren kívüli juttatások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat, kulturált munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott