Pécsi telephellyel öntözőrendszer és kerttechnika építéséhez munkatársat keresünk

J.F. KO-RUND Kft.
Pécs
2022. 05. 26.

Dinamikusan fejlődő, három évtizedes múlttal rendelkező vállalkozásunk csapatának bővítéséhez új munkatársat keresünk.

Villanyszerelő, víz-gépészeti szerelő, földmunka gépkezelő végzettségűek előnyben.

Változó munkahely, szabadban végzett fizikai munka elvégzésére alkalmas, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

Helyszíni szerelő feladatai:

  • öntözőrendszer kivitelezése nyomvonalrajz és öntözőterv alapján, csőhálózat telepítése gépi- és kézi földmunkával és vízgépészet szereléssel
  • kerti világítás, robotfűnyíró rendszerek telepítése, láthatatlan kutyakerítés és tótechnika gépészeti szerelése
  • központi porszívórendszer kiépítése tervrajz szerint

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • minimum B kategóriás jogosítvány
  • jó fizikai állóképesség
  • megbízható, precíz
  • csapatban és önállóan is dolgozni tudó munkatársak jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

  • Minden munkatársnak a betanulást, oktatást biztosítjuk. Az oktatás ideje alatt bérezést kap.
  • A munkavégzés jól gépesített. Láncos ásókkal, mini kotróval, modern eszközökkel rendelkezünk folyamatos fejlesztéssel.
  • Változatos helyszíneken történő munkavégzéssel.
  • Vidékről történő munkába járás esetén támogatás biztosítása.
  • Magas, teljesítményorientált jövedelem megegyezés szerint.
  • Jól megközelíthető, modern telephely.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott