25 éve sikeres, piacvezető cégünk csapatába területi képviselő kollégát keresünk

A Focivilág Pécs Kft elsősorban labdarúgással kapcsolatos termékek forgalmazásával foglalkozó cég, amely bővítés miatt keres területi képviselő kollégát.

Feladatok

  • labdarúgó egyesületek látogatása
  • nyugat-Magyarországon heti min. 3 nap
  • pécsi irodai munkavégzés 2 nap
  • prémium kategóriás sportszerek értékesítése
  • személyes kapcsolattartás a partnerekkel
  • árajánlatok készítése, után követése

Elvárások

  • számítógépes ismeretek /használod az internetet, használsz levelezőrendszert, tudod mi az Excel/
  • pontos, hatékony munkavégzés /igényes vagy a munkádra/
  • minimum középfokú végzettséged legyen
  • legyél nyitott a fejlődésre /ha lehetőséget kapsz tanulásra, élsz vele/
  • B kategóriás jogosítvány

  • előnyt jelent, ha van hasonló területen  szerzett tapasztalatod /ismered a labdarúgás világát, tudod mi az a TAO,  képes vagy csapatban dolgozni/
  • szintén előny a futball termékek általános ismerete /pl. tudod mi a különbség a műfűves cipő és a stoplis között/

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős állás
  • korrekt bérezés + bónuszok
  • céges autó + mobiltelefon
  • folyamatos szakmai képzés
  • jó hangulatú csapat
  • mozgalmas, változatos munka

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott