Grafikus / tartalom készítő munkalehetőség Pécsett

Silk Solutions Kft.
Pécs
2022. 01. 06.

Pécsi székhelyű SILK GROUP csapatába keresünk 1 fő kreatív, grafikus munkatársat.

Napi 8 órás, alkalmazotti munkavégzésre

A SILK GROUP  Magyarország egyik meghatározó autóápolási termék gyártója. Több éves tapasztalatunknak és minőség politikánk köszönhetően nagyon sok embernek tudjuk könnyebé tenni a napjait termékeinkkel.

Fő profilunk a gépjármű állag megőrzés, jelenleg több mint 100 autószalonba végezzük szolgáltatásinkat.

Feladatok

Olyan kollégát szeretnénk felvenni, akinek önálló, kreatív ötletei vannak, amit lendületesen, precízen megvalósít.

  • Google ADs szakemberek számára kreatívok elkészítése, akciós vagy egyéb ADs kampányokhoz grafikai anyagok készítése.
  • Weboldalak redizájn feladatai, grafikai tervezése
  • Weboldalak egyéb grafikai anyagainak elkészítése.
  • Hirdetések grafikai anyagainak elkészítése a közösségi oldalakra.
  • Kampányok kezelése. Kampányindítás, zárás.
  • Excel kimutatások készítése a marketing statisztikákhoz.

Elvárások

  • Min. 1-2 év tapasztalat digitális tartalom vagy termék tervezésben
  • Adobe csomag naprakész használatát (AE, PP, AI, PS, ID)
  • Nagyfokú empátiát és kommunikációs készség
  • Nyitottság új dolgok kipróbálására
  • Nagyfokú precíz, alapos, önálló munkavégzés
  • Folyamatosan kövesd a grafikai, design trendeket!

  • Kapcsolodó közép- vagy felsőfokú irányú végzettség (képző/iparművészet, marketing, grafika, animáció)
  • Szakmai kompetenciák bővítésére alkalmas angol nyelvtudás
  • Videó vágás

Amit kínálunk

  • Céges Autó, 3 hónap után
  • Telefon
  • Verseny képes bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Bonuszok
  • Magas minőségű technikai feltételek
  • Pécsen, kényelmes iroda
  • Képzések
  • Jó csapat
  • Csapatépítő főzések

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott