Elektromos műanyag fröccsöntő / csomagoló gép kezelőket keresünk Siklóson

Bonus Kft.
Siklós
Bruttó 280 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2022. 01. 05.

A siklósi székhelyű BONUS KFT. egy csaknem 30 éves múlttal rendelkező takarítóeszköz gyártó cég, immár közel 270 munkatárssal.

Takarítóeszköz gyártósorainkhoz keressük kezelő és karbantartó kollégáinkat. Az ideális kollégát olyannak képzeljük el, aki igényes a környezetére, szereti munkát szervezni és munkafolyamatokat fejleszteni és ellenőrizni.

Te fogsz felelni a gépek szakszerű működtetéséért, te fogod felügyelni azok állapotát, kezelni és megbízhatóan kiszolgálni a termelési igényt.

Cégünknél ez egy igen megbecsült pozíció, az emberek figyelni fognak rád, a segítségedet kérik, hiszen miattad fognak úgy kinézni a termékeink a polcokon, ahogy azt megterveztük.

Feladatok

  • legmodernebb elektromos fröccsöntő gépek üzemeltetése és karbantartás
  • fotocellás síkfóliása csomagológépek kezelésé, és karbantartása,
  • egyéb könnyűipari PLC vezérlésű gyártógépek kezelése és karbantartása és tisztítása,
  • gyártási folyamatban alkalmazott eszközök és berendezések, kenőanyagok, pótalkatrészek kezelése,
  • gyártási folyamatok optimalizálása, javító intézkedések bevezetésé és felügyelete,
  • gyártásközi minőségellenőrzési folyamatok lefolytatása,
  • munkavégzéssel járó adminisztráció vezetése

Elvárások

  • több éves releváns szakmai tapasztalat
  • pontos, igényes, kritikus és precíz munka végzés
  • jó állóképesség,
  • segítőkész magatartás,
  • elektrotechnikai és mechanikai ismeretek

Előnyök

  • szakirányű végzettség (elektrotechnikus, TMK, stb.)
  • angol társalgási szintű nylevismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés és hűségidő bónusz,
  • barátságos, modern munkakörnyezet,
  • rendezett munkakörülmények,
  • segítőkész kollégák és támogató vezetők,
  • fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott