Audit HUB Senior - Pécs

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása, egy olyan környezetté, amelyben nő az üzleti iránti bizalom, fenntartható növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Csatlakozz hozzánk!

Mit jelent ez a lehetőség számodra?

  • Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb könyvvizsgáló cégének
  • Érdekes projektekben vehetsz részt multinacionális és magyar vállalatoknál
  • Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad
  • Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzést

Feladatok

  • A könyvvizsgáló csapatok munkájában való aktív részvétel az audit munka minden szakaszában
  • Junior kollégák koordinálása és támogatása
  • Részvétel az ügyfél anyagok elkészítésében az EY audit eszközök használatával
  • Az audit folyamatokhoz kapcsolódó különböző dokumentumok precíz előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Audit munkához szükséges anyagok bekérése, egyeztetés
  • Kapcsolattartás az audit csapat tagjaival, információ folyamatos áramlásának biztosítása

Elvárások

  • Közép / Felsőfokú végzettséged van pénzügy területen
  • 3-5 éves gazdasági tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod
  • Pozitív, ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez
  • Figyelsz a részletekre és a minőségre
  • Logikusan gondolkozol
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Ms Office)

Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott