Pályakezdő adótanácsadó álláslehetőség Pécsett

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik.

Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

A legjobb lehetőséget keresed Te is?

Csatlakozz Te is nyári kezdéssel a Világ legjobb munkahelyei közé választott EY tanácsadói csapatához és légy részese egy nemzetközi hálózatnak!

Feladatok

Mit jelent ez a lehetőség Számodra?

  • Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb tanácsadó cégének.
  • Érdekes tanácsadási projektekben vehetsz részt multinacionális és magyar vállalatok részére.
  • Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad.
  • Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban (külföldön és belföldön egyaránt).
  • Aktív tagja lehetsz egy dinamikus és fiatalos csapatnak.
  • Megvalósíthatod karrierterveidet.

Elvárások

Kit keresünk?

  • Olyan jelölteket, akik
    • közgazdasági vagy jogi végzettséggel (BSc., MSc. vagy osztatlan képzés) rendelkeznek,
    • olyan utolsó éves hallgatók, akik 40 órás munkavégzést tudnak vállalni,
    • 1-2 éves munkatapasztalatot szereztek
      SSC-ben vagy vállalati oldalon adózási területen.
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkeznek. (Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent.)
  • Érdeklődnek az adózás különböző területei iránt.
  • Felhasználói szintű MS Excel, Word és PPT ismeretük van.
  • Nyitottak, proaktívak és tanulni, fejlődni szeretnének.
  • Motiváltak a magas minőségű, alapos és pontos munkavégzésre.
  • Biztos és kiszámítható karriert szeretnének

Amire számíthatsz

Az online jelentkezéshez várjuk naprakész magyar és/ vagy angol nyelvű önéletrajzod!

Pályázatod pozitív elbírálása esetén egy rövid készségfelmérő tesztet küldünk számodra, amely megoldására 3 nap áll rendelkezésedre.

Sikeres teljesítés után Talent csapatban dolgozó kollégáink egy online interjút fognak egyeztetni Veled.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott