Audit HUB Assistant - Pécs

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása, egy olyan környezetté, amelyben nő az üzleti iránti bizalom, fenntartható növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Csatlakozz hozzánk!

Mit jelent ez a lehetőség számodra?

  • Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb könyvvizsgáló cégének
  • Érdekes projektekben vehetsz részt multinacionális és magyar vállalatoknál
  • Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad
  • Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzést

Feladatok

  • A könyvvizsgáló csapatok munkájában való részvétel az audit munka minden szakaszában
  • Részvétel az ügyfél anyagok elkészítésében az Ernst & Young audit eszközök használatával.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, az audit munkához szükséges anyagok bekérése, egyeztetés.
  • Naprakész információk összegyűjtése az ügyfélről, iparágról, gazdasági változásokról, ami segít megérteni az üzleti folyamatokat.
  • Kapcsolattartás az audit csapat tagjaival, az információk folyamatos megosztása.

Elvárások

  • Közép / Felsőfokú végzettséged van pénzügy területen
  • Pályakezdő vagy 1-2 éves gazdasági tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokú az angol nyelvtudásod
  • Pozitív, ügyfélközpontú hozzáállásod van
  • Fontos számodra a precizitás, pontosság
  • Logikusan gondolkozol
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Ms Office)

Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott