Értékesítési ügyintéző állás francia nyelvtudással

KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft.
Mohács
Bruttó 350 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2021. 12. 23.

Két országot és 3 gyártótótelepet támogató, dinamikusan fejlődő értékesítési csapatunkba keressük új munkatársunkat!

Feladatok

  • A vállalat Sales részlegének, legfőképpen az üzletkötőknek a támogatása
  • Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével; az üzletkötők napi munkájának támogatása
  • Telefonos segítségnyújtás a vevőknek a termékekkel, rendeléseikkel kapcsolatban felmerült kérdéseikre
  • Rendelések koordinálása, ellenőrzése és állapotuk nyomon követése; reklamációkezelés
  • A rendelések vállalatirányítási rendszerben való rögzítése, kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (gazdasági / szállítmányozási szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Kommunikációképes francia nyelvtudás szóban és írásban (egyéb nyelvtudás előnyt jelent)
  • Értékesítési vagy kapcsolódó területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
  • Megbízhatóság, precizitás, jó munkabíró képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Napi szintű nyelvhasználati lehetőség
  • Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; 15 Ft / km útiköltség-térítés, céges bónusz
  • Vállalati nyelvoktatás; tréning lehetőség
  • Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Francia

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott