Értékesítési munkatársat keres pécsi fémipari termékeket gyártó cég

Strauss Metal Kft.
Pécs
2021. 11. 26.

ÉRTÉKESÍTÉSI munkatársat keres pécsi fémipari termékeket gyártó cég

Feladatok

  • új, potenciális ügyfelek keresése, meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • ügyfélkapcsolatok telefonon, e-mailen, történő kialakítása
  • ajánlatok készítése és nyomon követése
  • megrendelések felvétele, értékesítési csapat támogatása

Elvárások

  • érettségi vagy középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika
  • problémamegoldó képesség, precizitás
  • legalább 2 éves értékesítési tapasztalat
  • Office programok készségszintű ismerete
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • terhelhetőség, fémipari területen való jártasság
  • proaktív hozzáállás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • angol és-vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend
  •  bejelentett munkaviszony, fix + mozgóbér
  •  munkába járási költség hozzájárulás
  •  fejlődési lehetőségek, változatos, széles spektrumú feladatok
  •  családias környezet
  •  hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott