Marketing csapatunkba grafikus kollégát keresünk

Mobile LBS Kft.

Grafika, dekoráció

Munkavégzés helye: Pécs

Nettó 200000 / Hónap
2021. 11. 22.

Pécsi székhelyű Mobile LBS Kft. marketing csapatába keresünk 1 fő kreatív, grafikus munkatársat.

Napi 8 órás, alkalmazotti munkavégzésre / vagy számlaképes, óradíjas együttműködésben, projektekre, elszámoló programmal.

A Mobile LBS Kft. több évtizedes tapasztalattal rendelkezik helymeghatározó szoftverek és járműkövető alkalmazások terén. Fő termékünk a HolAzAutó online GPS járműkövetés, amellyel több ezer ügyfelünk mindennapjait tesszük eredményesebbé.

Napjainkban egyre nagyobb teret hódít az otthonról dolgozás, amelynek előnyei mellé felsorakoztathatók a személyes részvételt igénylő csapatmunka előnyei is. Büszkék vagyunk, hogy kollégáink szeretnek egymással személyesen alkotni, ahol alapvető a kölcsönös segítségnyújtás. A cég össztudásának bővítésében nagy hangsúlyt kap az egyéni fejlődés támogatása is. A lendületes megbeszéléseken túl a közös étkezések, a jutalom programok összetartó ereje kulcsfontosságú a jó hangulat fenntartásában és az elszigetelődés elkerülésében. Ez a cég nem csak egy hely, ahová bejárunk. Csapatunk minden tagja fontos és egymást segítő közösségként egy olyan háttér, ahol biztonságban, támogató környezetben teljesítheted ki önmagad.

Feladatok

Olyan kollégát szeretnénk felvenni, akinek önálló, kreatív ötletei vannak, amit lendületesen, precízen megvalósít és nagyon jól tűri az építő kritikát.

A marketing csapat feladata, hogy a GPS szolgáltatásokat értékesítő részleg (holazauto.hu) munkáját marketing eszközökkel támogassa, az eladási számok előmozdítása érdekében.

  • Google ADs szakemberek számára kreatívok elkészítése, akciós vagy egyéb ADs kampányokhoz grafikai anyagok készítése.
  • Weboldalak redizájn feladatai, grafikai tervezése FIGMA-ban.
  • Weboldalak egyéb grafikai anyagainak elkészítése.
  • Hirdetések grafikai anyagainak elkészítése a közösségi oldalakra.
  • Kampányok kezelése. Kampányindítás, zárás.
  • Exel kimutatások készítése a marketing statisztikákhoz. Profi diagramszerkesztés.
  • Videóvágás és hanszűrés a kampányokhoz.

Elvárások

  • Kapcsolodó közép- vagy felsőfokú irányú végzettség (képző/iparművészet, marketing, grafika, animáció)
  • Min. 3 év tapasztalat digitális tartalom vagy termék tervezésben
  • Szakmai kompetenciák bővítésére alkalmas angol nyelvtudás
  • Adobe csomag naprakész használatát (AE, PP, AI, PS, ID)
  • Valamely UI software ismeret (Figma előny)
  • Alapvető wordpress és webdesign tapasztalat
  • Nagyfokú empátiát és kommunikációs készség
  • Nyitottság új dolgok kipróbálására
  • Nagyfokú precíz, alapos, önálló munkavégzés
  • Folyamatosan kövesd a grafikai, design trendeket!

Előnyök

  • Kifejezetten előny: valamely 3d software ismerete (Blender, C4D), 2d 3d animáció tapasztalat. Adobe After Effects profi használata.

Amit kínálunk

  • Magas minőségű technikai feltételek
  • Pécsen, kényelmes iroda
  • Ingyen kávé és PI víz
  • Képzések
  • Jó csapat
  • Csapatépítő főzések
  • Évzáró borkóstolás vagy sörfőzés
  • Nettó bér: 200.000 Ft-tól indul, szakmai tapasztalattól függően az összeg növekszik.

Nyűgözz le minket önéletrajzod grafikai minőségével és motivációs leveleddel!

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!