Szerkezetlakatos álláslehetőség Baranya megyében

Szerkezetlakatos álláslehetőség Baranya megyei 8 órás munkába.

Feladatok

  • elsősorban helyszíni acélszerkezet összeállítás,
  • műhelyi előregyártás
  • szendvicspanelszerelés,
  • szelemen-szerelés.

Elvárások

  • Legyél igényes a saját munkádra!
  • Lásd előre a munkafolyamat következő lépését és lépj! Ne várd míg szólunk!
  • Magabiztos bevont elektródás és védőgázos (CO) hegesztés.

Ha:

  • Te sem félsz a magasban (ollós emelőről történő munkavégzés),
  • szereted a változatos munkát (helyszíni kivitelezés) és
  • egy stabil emberközpontú cégnél szeretnél dolgozni;

akkor csatlakozz csapatunkhoz:LEGYÉL TE IS DELTA-INTERVÁZ-OS!

Amit kínálunk

  • Cégünk pellérdi telephelyén (csak) hétköznap reggel 7:00-kor találkozunk, ahol céges autókkal, céges szerszámokkal, eszközökkel, céges munkaruhában kezdjük a napot, ami 15:30-ig tart.
  • Telephelyünket 2021-ben vettük birtokba, így új, kulturált környezetben folytathatod velünk a munkát.
  • Csak Baranya megyei munkát vállalunk (NEM HETELÜNK), hogy sokat lehessünk a családunkkal!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott