Állatorvos asszisztens pozícióban álláslehetőség Pécsett

DAKTARY Kft.
Pécs
2021. 11. 09.

Állatorvosi rendelőnkben a hozzánk érkező páciensek klinikai kivizsgálása, védőoltások, rutin féregtelenítés, spot on készítmények használata, illetve a betegek kezelése történik.

Amennyiben szükséges, akkor további kiegészítő vizsgálatok sora következik (labor / vérvizsgálat, speciális szemvizsgálatok, röntgen és ultrahang vizsgálatok stb). Különféle műtéteket is végzünk.

Az állatorvosi munkánk minden fázisában az asszisztensek kiegészítik a mi tevékenységünket.

Változatos feladatok, dinamikus munkatempó, nagy koncentrációt igénylő munkakör - ezek a föbb jellemzők.

Feladatok

  • állatokkal történő foglalkozás ( súlymérés, vérnyomás mérés, vizsgálatokhoz és beavatkozásokhoz előkészítés, rögzítés, műtéteknél kiegészítő tevékenységek)
  • emberekkel kapcsolattartás (telefonon, személyesen)
  • adminisztrációs feladatok
  • EH eszközök és gyógyszerek feltöltése, műszerek tisztántartása, takarítás

Elvárások

  • udvariasság, kedvesség, határtalan türelem, fizikai és mentális terhelhetőség, jó kommunikációs készség, gyors helyzet felismerés, jó alkalmazkodó képesség, rendmánia, rugalmasság
  • legalább érettségi, vagy más közép iskolai végzettség
  • fényképes, részletes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk

  • egészségügyi jártasság, jogosítvány, nyelvtudás (ezek nem kötelezőek)

Amit kínálunk

  • egy dinamikus, családias, összetartó, többségében fiatalokból álló kollektíva több állatorvossal és asszisztenssel
  • változatos, összetett, érdekes munka a kedvencekkel

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott