Meglévő vagyonbiztosítási állomány kezelésére keresünk szakembert

Máté László Egyéni vállalkozó
Baranya megye
Bruttó 250 000 Ft - 600 000 Ft / Hónap
2021. 10. 18.

Az UNION Biztosító Baranya megyei igazgatósága vagyonbiztosítási állományának kezelésére keres gyakorlott értékesítőt.

A meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, kiszolgálás, keresztértékesítés, új megoldások bemutatása, díjbeérkezések figyelemmel követése.

Az ország egész területén lehetőség van új partnercégek bevonására, online módon történik a szerződéskötés.

Feladatok

  • állománykezelés
  • kapcsolattartás
  • új együttműködések generálása
  • díjrendezettségi mutatók javítása

Elvárások

  • Diploma, vagy biztosításközvetítői vizsga.
  • Más társaságnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Online kapcsolattartásban jártasság.
  • Rugalmasság, tárgyalási tapasztalat.

Előnyök

  • Igazolható szakmai múlt.

Amit kínálunk

  • A meglévő állomány után stabil bevétel.
  • Egyedi megállapodás alapján kiemelkedő támogatás.
  • Fix bónuszok!
  • Irodai háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető