Háziorvosi körzetbe részmunkaidős adminisztrációs munkakörbe kollégát keresünk

"Praxis 51" Kft.
Pécs
Bruttó 1 400 Ft - 1 600 Ft / Óra
2021. 10. 14.

Háziorvosi körzetbe keresek napi 4 órás munkakörbe megbízható, jó kommunikációs készségű dolgozót.

Egészségügyben, számítógépes munkában szerzett tapasztalat fontos.

Jó munkabírású nyugdíjasok jelentkezését is várom.

Feladatok

  • Számítógépes adminisztráció, jelentések elkészítése, betegekkel történő kommunikáció telefonon és személyesen.

Elvárások

  • Középfokú végzettég, számítógép felhasználói szintű kezelése.

Előnyök

  • Háziorvosi körzetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, délelőtti és délutáni 4 órás váltott  műszak, jó közösség.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott