Betanított munka Pécsváradon

VOBAN Kft.
Pécsvárad
2021. 10. 11.

Cégünk két magyar magánszemély tulajdonában lévő kisvállalkozás, mely ipari seprűgyártással és kefekereskedelemmel foglalakozik.

Tevékenységünk fő profilja a köztisztasági gépek (úttakarító gépek ) forgó, kopó seprűinek, keféinek forgalmazása pót alkatrészként, és új gépekhez.

Termékeink kész és félkész állapotban francia partnercégünktől érkeznek.

A kész állapotú termékek kerekedelmi tevékenységünk keretében kerülnek megrendelőinkhez, míg a félkész termékek és alapanyagok a telephelyünkön berendezett műhelyben nyerik el végleges formájukat.

Vevőink többsége belföldi köztisztasági és útkarbantartói tevékenységgel foglalakozó cég, de növekvő tendencia mutatkozik a horvát és román vevői körből is.

Tevékenységünkhöz tartoznak még a kézi úttisztitó eszközök (seprűk), kertkarbantaró eszközök, szemétszedő csipeszek kereskedelme is.

Termékeink ipari felhaználásra tervezett, hosszú élettartamú magas minőségű eszközök.

Feladatok

  • Francia partnercégünktől érkező kész termékek fogadáda, raktározása, raktárrend kialakítása, termékenként.
  • Félkész alapanyagokból kész termékek előállíta, gyártása, mely könnyű fizikai betanított munka formájában valósul meg.
  • Kész termékek szállításra történő előkészítése, deponálása.

Elvárások

  • dolgozni akarás, preciz pontos munkavégzés.
  • valamilyen müszaki (faipari, gépipari) szakma iránti érkeklődés.
  • kézi barkácsgépek kezelésében szerzett jártasság

  • asztalos, lakatos, esztergályos, szakmákban szerezett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • napi 8 órás munkarend, állandó nappalos műszak.
  • év végi teljesítmény arányos egyszeri jutalom

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott