Konyhai kisegítő munkalehetőség Pécsett

Hungast Mecsek Kft.

Konyhai kisegítő

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 10. 05.

Piacvezető cégcsoportunk pécsi szolgáltatási területére keresünk munkatársakat tálalókonyhai kisegítő / főzőkonyhai kisegítő munkakörbe.

Feladatok

  • A főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl.: alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása),
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.
  • Ha tálalókonyhán dolgozol, szendvicsek elkészítése, a főétkezések melegítése, tálalása,

Elvárások

  • Várjuk jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál még hasonló munkakörben.
  • ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
  • Távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra,
  • Kiszámítható, napi 8 és 4 órás munkaidőt kínálunk,
  • Hetente 5 nap munkavégzés mellett a heti két pihenőnap biztosított a számodra,
  • Konyháinkon korán reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!