Értékesítő munkatárs

Garai Ildikó Egyéni vállalkozó
Baranya megye
Nettó 300 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2021. 10. 04.

Csatlakozz az Aegonhoz!

Feladatok

  • Nálunk a munka és tanulás egy helyen megvalósítható.
  • Változatos, pörgős szakmát adunk a kezedbe.
  • Kiszámítható, világos jövőképet nyújtunk.
  • Karrier-utad kialakításában segítünk.
  • Az átlag feletti teljesítményedet átlag feletti jövedelemmel ismerjük el.
  • Fiatalos csapatban, színvonalas környezetben, tervezett keretek között tudsz dolgozni.

Legyél részese az Aegon Karrierprogramnak!

Az Aegonhoz csatlakozva az értékesítői munka mellett folyamatosan fejlődhetsz és előreléphetsz. Akár szakmai, akár vezetői ambíciód van, nálunk megtalálod a számításod!

Az Aegon Karrierpályára lépve a szakma alapjainak elsajátítása után akár 1 év után is vezetővé válhatsz. Ezen időszak alatt tanácsadói munkavégzésed mellett magas színvonalú szakmai képzéseken, tréningeken veszel részt, melynek során elméleti tudásra, és gyakorlati tapasztalatra teszel szert, melynek eredményeként jövedelmed is növekszik.

Törj ki a mindennapokból, csatlakozz az Aegonhoz!

Elvárások

A JELENTKEZÉSHEZ ÉRETTSÉGI BIZONYíTVÁNY SZÜKSÉGES!

Várjuk jelentkezésedet!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott