Pécs belvárosi non-stop nemzeti dohányboltba eladó munkatársakat keresünk

Proofinvest Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Pécs

Nettó 200000 - 240000 / Hónap
2021. 09. 29.

Pécsen a Rákóczi úton üzemelő non-stop nemzeti dohányboltba eladó munkatársat keresünk váltott műszakos beosztással jó kereseti lehetőséggel.

Havi 15 munkanap 15 szabadnappal.

Feladatok

  • Vevők kiszolgálása, pénztárgép kezelés, áruátvétel, üzlet rendben tartása.

Elvárások

  • A munkakör betöltése szakképesítéshez nincs kötve, de kereskedelmi, vagy vendéglátóipari tapasztalat szüksége, főleg a péntárgép kezelésére vonatkozóan.

Előnyök

  • Gyakorlat, magabiztos pénzkezelés, nyelvtudás, rugalmas hozzáállás.

Amit kínálunk

  • Egy jó kis csapat tagja lehetsz színvonalas munkakörölmények és kedvező fizetés mellett sok szabad idővel.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!