Beszállítói - vevői kapcsolattartó kollégát keresünk

Kábeltechnika Hungaria Kft.

Logisztikai ügyintéző

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 09. 17. 10:43

A Kábeltechnika Hungaria Kft. osztrák és cseh tulajdonú nemzetközi vállalat.

Fő tevékenységünk a kábelkonfekcionálás autó és egyéb ipari felhasználásra.

Pécsi üzemünkben kialakításra kerülő központi vevői és beszállító centerünkbe keresünk új kollégát beszerző és vevői kapcsolattartó munkakörbe.

Legyen Ön is csapatunk tagja!

Feladatok

  • Vevői előrejelzések és megrendelések integrálása a belső vállalatirányító rendszerbe
  • Vevői lehívások, rendelések összevetése az előrejelzéssel
  • A teljes ellátási lánc (beszerzés, gyártás, kiszállítás) nyomon követése a Vevői igények maradéktalan teljesítése érdekében
  • nyersanyagok, félkészáruk, segéd- és üzemi anyagok beszerzése, szállítási határidők felügyelete
  • egyéb munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • napi szintű kapcsolattartás a külföldi telephelyekkel

Elvárások

  • tárgyalóképes német nyelvtudás (Állásinterjú német nyelven zajlik!)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Microsoft Navision ismerete
  • termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • céges mobiltelefon korlátlan magánhasználattal
  • Vidéki bejárási támogatás 15 ft/km
  • fiatal csapat
  • multinacionális vállalati környezet
  • nemzetközi kapcsolatok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!