Szennyvíztelep-vezető állás Pécsett

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. a pécsi szennyvíztisztító telepének irányításához mérnök szakembert keres, 8 órás rugalmas munkarendbe, határozatlan időre.

A város első vízműve 128 éve alakult, ma TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. néven Pécs és a környező települések ivóvíz- és szennyvízszolgáltatójaként a térség egyik legjelentősebb környezetgazdálkodási szereplője.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz, 2021. október 15-ig.

Kérjük, hogy leveled tárgyában nevezd meg a betölteni kívánt pozíciót.

Dokumentumaid beküldésével hozzájárulsz személyes adataid kezeléséhez és elfogadod a www.tettyeforrashaz.hu/adatkezeles oldalon található álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

Feladatok

  • Pécs város szennyvíztisztító telep, tisztító vonalának, iszapkezelő vonalának, biogáz erőművének és szippantott szennyvíz fogadó állomásának zavartalan üzemeltetése;
  • üzemviteli adatok, laboratóriumi vizsgálati eredmények kiértékelése, szükséges beavatkozások meghatározása;
  • társüzemekkel, szerződött partnerekkel és a hatóságokkal kapcsolattartás;
  • munkák megszervezése, ellenőrzése;
  • technológiai fejlesztések előkészítésében és végrehajtásában való részvétel;
  • pályáztatásokban, szerződéskötésekben való részvétel;
  • nyilvántartások naprakészen tartása;
  • éves üzemeltetői tervek készítése
  • munkaterület és műszaki átadás-átvételeken társaságunk képviselete.

Elvárások

  • környezetmérnök vagy építőmérnök végzettség;
  • 2-3 éves szakirányú tapasztalat;
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook);
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

  • vízellátás-csatornázás szakirányon szerzett végzettség és robbanás biztos berendezések kezelője végzettség.

Amit kínálunk

  • fiatalos társaságot, segítőkész kollégákat;
  • stabil vállalati hátteret, biztos fizetést és fejlődési lehetőségeket;
  • munkába járási költségtérítést, utazási kedvezményt, parkolási lehetőséget;
  • ingyenes sportolási lehetőségeket;
  • üzemorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető