Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk pécsi céghez

Bello-Casa Kft.

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 09. 10. 14:22

Az Ingatlankínálat gyakorlott, vagy kezdő ingatlanközvetítő munkatársat keres.

Ügyfeleink teljes körű segítséget kapnak tőlünk, hogy ingatlanjaikat gyorsan, kényelmesen, biztonságos körülmények között értékesíthessék.

Ha Neked is fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújtsál, szeretnél egy sikeres csapat részeként dolgozni, szakmai fejlődésre és elismerésre vágysz, vannak céljaid, átlagon felül akarsz keresni és hajlandó vagy ezért kitartóan dolgozni, akkor ez a Te lehetőséged, jelentkezz!

Feladatok

  • új és használt ingatlanok közvetítése,
  • tárgyalások szervezése, lebonyolítása,
  • szerződéskötés,
  • ingatlanok bemutatása,
  • értékesítése

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • határozottság, jó megjelenés, kitartás
  • sikerorientált vállalkozói szemlélet

Előnyök

  • Social Media felületek kezelése(fb, Instagram, Linkdin)
  • jogosítvány, saját gépjármű
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • kiemelkedő jutalékos jövedelem,
  • folyamatos gyakorlati és elméleti képzés,
  • 20 éves tapasztalat,
  • professzionális technikai és szakmai háttér, változatos munka,
  • rugalmas időbeosztás.