Pénzügyi ügyintéző pozícióban munkalehetőség Pécsett

Prosoul Kft.
Pécs
2021. 09. 09.

Modern, fiatalos irodánkba további kollégákat keresünk létszámbővítés céljából.

Tartozz Te is hozzánk, amennyiben inspirál, hogy saját ügyfélkört alakíthatsz ki, amiért cserébe kiemelkedő juttatásban részesülsz!

Jelentkezz, amennyiben a jutalékrendszerben lehetőséget és nem pedig hátrányt látsz, amihez segítségül szolgál a támogatási rendszerünk.

Jelentkezz a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Meglévő ügyfelek felkeresése
  • Új ügyfelek szerzése
  • Tanácsadás, ügyintézés
  • Biztosításkötés

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány

Előnyök

  • Bármilyen területen szerzett diploma
  • Jogosítvány
  • saját autó

Amit kínálunk

  • Teljesítményedhez mért fizetési rendszer ( 200 000 Ft  - 2 000 000 Ft / hó )
  • 1 éves kezdeti támogatás ( 50 000 Ft - 110 000 Ft / hó )
  • Negyedéves bónusz ( 30 000 Ft - 500 000 Ft / negyedév )
  • Lehetőség meglévő ügyfélkör átvételére
  • Színvonalas továbbképzések
  • Kötetlen munkaidő
  • Fiatalos, modern iroda
  • Folyamatos szakmai segítség és mentorálás
  • Feljebb lépési lehetőség, akár saját képviseleti iroda nyitása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott