Pénzügyi közvetítő munkalehetőség Dél-Dunántúlon

Schmidt Pont Kft.
Baranya megye, Tolna megye, Somogy megye
Bruttó 100 000 Ft - 1 000 000 Ft / Hónap
2021. 09. 06.

Piacvezető, biztonságos, elismert cégek termékeinek értékesítésére keresek munkatársakat.

Több, egymáshoz kapcsolódó termékkör, egymást támogató tevékenységek.

Feladatok

  • A munkavégzés elsősorban a termékkörök megismerését, időpontegyeztetést, tárgyalást és szerződéskötést jelent.
  • Hasonló munkatapasztalat előnyt jelent, de minden megtanulható!

Elvárások

  • Min. érettségi bizonyítvány megléte szükséges.
  • Felső korhatár nincs!
  • Diplomával rendelkezők különösen előnyös helyzetben dolgozhatnak.
  • Fontos feltétel: korrekt, precíz munkavégzés!
  • A szerteágazó kapcsolati tőke, hasonló munkatapasztalat és a mobilitás (autóhasználat) jelentős előnyt jelent.

Előnyök

  • Nincs nyomásgyakorlás, jó a légkör, jó a csapat.
  • Fő tevékenységként hosszú távú biztonságot adhat meg.

Amit kínálunk

  • Kötetlen munkaidővel, más jellegű munka mellett is végezhető.

Legyél te is a legismertebb, leghitelesebb és a legjobban fizető cégek meghatározó munkatársa, vezető szakembere!

Most valóban jókor lehetsz jó helyen!

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Közép vezető