Állatorvosi asszisztens kollégát keresünk pécsi rendelőbe

AssiVet Kft.
Pécs
2021. 08. 25.

Pécs belvárosában elhelyezkedő rendelőnkbe keresünk állatorvosi asszisztenst.

A világ legszebb és egyik legnehezebb hivatását gyakoroljuk.

Olyan elhivatott embereket várunk a csapatunkba, akiknek vágyuk, hogy ugyanezt tegyék, küldetésükként tudják meghatározni a segítség nyújtását és úgy gondolják, megvan bennük a képesség a folyamatos tanulásra, fejlődésre.

Praxisunk társállatok betegségeinek diagnosztikájával és kezelésével foglalkozik, amelyben kiemelt szerepet kapnak a célzott szövettani és citológiai mintavételezések, a daganatos betegek operatív ellátása, valamint a műtétekre való felkészítése.

Feladatok

  • Ambuláns ellátásban segédkezés
  • Laborvizsgálatok előkészítése
  • Dokumentáció végzése
  • Asszisztálás műtéteknél és célzott mintavételezéseknél
  • Fogyóeszközök nyilvántartásának vezetése
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Jó kommunikációs és stressztűrő képesség
  • Hosszú távú célok a szakmában
  • Megbízható és rugalmas munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Egészségügyi végzettség
  • Állatorvosi asszisztensi végzettség

Amit kínálunk

  • Magas szintű betegellátás, kiemelkedő és folyamatosan fejlődő szakmai és műszeres háttér
  • Támogatás biztosítása elmélyült szakmai tudás megszerzéséhez
  • Szakmai továbbképzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség teljes anyagi támogatással
  • Versenyképes juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott