Raktáros munkatársat keresünk pécsi raktárunkba - szezonális munkára

QX- Impex Kft.

Raktárkezelő

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 10. 12. 11:54

A QX- Impex Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő, export-import, kis- és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató vállalkozás keres raktárost, pécsi raktárába.

Feladatok

  • beérkező áru mennyiségi,minőségi átvétele
  • kimenő áru összekészítése,felrakodása szállításra
  • készlet mozgás felvitele a számítógépes nyilvántartásba
  • készletek folyamatos rovancsolása,leltárba való felvétele
  • munkavédelmi szabályok betartása
  • raktári rend és tisztaság fenntartása
  • alkalmanként az áru kiszállítása a vevők részére 3,5tonnás dobozos kisteherautóval

Elvárások

  • önálló,pontos munkavégzés és problémamegoldó készség
  • Raktározási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos nappali munkarend
  • Bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • Kultúrált munkakörnyezet
Jelentkezési cím megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!