Újonnan induló zsaluzia gyártáshoz összeszerelő munkatársakat keresünk Cserkúton

R-M System Kft.
Cserkút
2021. 08. 13.

Cégünk újonnan induló zsaluzia gyártáshoz keresünk összeszerelő munkatársakat.

Feladatok

  • Kiváló minőségű zsaluzia termékek részegységeinek összeszerelése megrendelések alapján.
  • A legyártott termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások

  • kézügyesség
  • önnáló munkavégzés
  • motiváció
  • csapatmunkában történő együttműködés
  • munkakör jellegéből adódóan hölgyek jeletkezését is várjuk
  • gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Zsaluzia összeszerelésében szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés, innovatív és folyamatosan fejlődő családi vállalkozásunknál megbízható hosszú távú munkahely biztosítása
  • felelősségteljes és független pozició
  • családbarát munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott