Ügyfélállomány kezelő - értékesítő állás Pécsett

Mobile LBS Kft.
Pécs
Nettó 180 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2021. 08. 11.

Cégünk egyedi fejlesztésű GPS alapú nyomkövető rendszereket fejleszt. Weboldalunk: www.holazauto.hu

On-line járművédelmi és járműbiztonsági szolgáltatásokat kínálunk cégek és magánszemélyek számára, Magyarországon és néhány európai országban.

Szolgáltatásaink magas szintű GPS nyomkövetésen alapulnak amelyek az okostelefonos applikációinknak köszönhetően bárki számára könnyen kezelhető, gyors szolgáltatás-elérést eredményeznek.

Kereskedelmi csapatunkhoz keresünk további 2 fő, műszaki érdeklődésű ÜGYFÉLÁLLOMÁNY KEZELŐ -  ÉRTÉKESÍTŐ kollégát.

Munkavégzés helye: Pécs belváros, irodai munka

Státusz: 8 órás, alkalmazotti

Feladatok

  • Meglévő ügyfeleink informálása az új fejlesztésekről, akciókról telefonon.
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolatápolás telefonon.
  • Új, érdeklődő ügyfelek informálása a GPS nyomkövetési lehetőségekről.
  • Az érdeklődők számára a legmegfelelőbb nyomkövetési csomag összeállítása és ajánlatküldés e-mailben.
  • A GPS nyomkövető eszköz beszerelésének támogatása (szerelőpartner és ügyfél összekapcsolása).
  • Értékesítéssel kapcsolatos műszaki adminisztráció MiniCRM rendszerben.
  • Ügyfeleink kérdéseinek kezelése, esetleges technikai problémák esetén support csoportnak továbbítása.
  • Heti egy napon kiemelt ügyfelek látogatása (járványos időszakban ettől eltekintünk).
  • Bejövő érdeklődő ügyfeleken kívül saját kezdeményezésű értékesítés, azaz adatbázisból történő telefonos ügyfélmegkeresés és értékesítés.
  • Az értékesítés folyamata szinte minden esetben az elejétől a végéig telefonon történik, a személyes megkeresés minimális.

Elvárások

  • értékesítési tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • középfokú végzettség
  • műszaki érdeklődés
  • jogosítvány
  • számítógépes ismeretek
  • önállóság
  • találékonyság
  • céltudatosság
  • tudásvágy
  • csapatjátékosság
  • motivációs levél és önéletrajz

  • Olyan kollégákat keresünk, akik képesek a precíz és önálló munkavégzésre, lendületesen dolgoznak és büszkék a saját eredményeikre. Fontos, hogy jól kommunikálj és értő figyelemmel rendelkezz. Elengedhetetlen a jó problémamegoldó képesség és a segítőkész hozzállás. Olyan kollégákat keresünk, akiket szívesen hívnak fel ügyfeleink, mert érzik, hogy tényleg törődsz velük.
  • MiniCRM ismeretek
  • autóvillamossági ismeretek

Amit kínálunk

  • 180.000 Ft nettó fizetés + jutalék
  • Fejlődési lehetőség
  • Számítógép
  • Mobiltelefon
  • Képzések

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott