Autószerelő pozícióban munkalehetőség Pécsett

A Schneider Autóház Kft. a régió egyik meghatározó és sikeres gépjárműkereskedése, amely 30 éve van jelen a gépjárműkereskedelem és szerviz területén.

Az üzleti sikerek mellett a munkatársak és az ügyfelek elégedettsége az, amire méltán büszkék vagyunk.

Pécsi autószalonunk szervíz csapatába keressük új munkatársunkat autószerelő munkakörre.

Feladatok

  • Az aktuális javítási utasítások, illetve a munkafelvétel utasítása alapján javítási munkák elvégzése.
  • A gépjárművek hibájának megállapítása a rendelkezésre álló márkaspecifikus és általános eszközökkel, berendezésekkel, gépekkel.
  • A javítás során észlelt egyéb hibák és hiányosságok, illetve alkatrészszükséglet haladéktalan jelzése a szalon vezetője, illetve a munkafelvétel felé.
  • Elvégzi a gyártói előírásoknak megfelelő javítási dokumentációt.
  • A szalonvezető/munkafelvétel engedélyével próbautakat szervezhet a hiba okának pontos feltárásához, illetve a munkavégzés minőségének visszaellenőrzéséhez.
  • A javítási munkák végeztével a szalonvezető/munkafelvétel felé készre jelenti a gépkocsit, illetve a munkalapon dokumentálja a javítási munkafázisokat.
  • Megőrzi a gépjárművek külső és belső tisztaságát, gondoskodik annak kifogástalan állapotban történő átadásáról a munkavégzés után.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (autószerelő)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határidők betartása
  • Stressztűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus, nyitott, kitartó és fejlődni vágyó személyiség
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatmunkára
  • Ügyfélorientált gondolkodás, magasfokú együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett, több éves munkatapasztalat
  • Autóvillamosság szerelő szakképesítés
  • emelőgépkezelői vizsga

Amit kínálunk

  • Előre kiszámítható, biztos jövedelem
  • Stabil munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott