Laboratóriumi asszisztensi állás a Transzlációs Medicina Intézetben

A Transzlációs Medicina Intézet laboratóriumi asszisztensi munkakörbe keres új kollégát pécsi munkavégzéssel.

Feladatok

  • a kutatócsoport általános működéséhez szükséges feladatok ellátásában való részvétel
  •  alapkutatási kísérletek elvégzése
  • kutatási adatok feldolgozása

Elvárások

  • egészségügyi vagy természettudományi területen szerzett Bsc
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven
  • elhivatottság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló szervező és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • kutatások területén szerzett tapasztalat
  • molekuláris biológiai technikákban való jártasság

Amit kínálunk

  • kellemes, modern munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség (PhD)
  • határozatlan idejű (hosszútávú) munkaszerződés
  • távolsági bérlet térítése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott