Új gépjármű értékesítő / tanácsadó álláslehetőség Pécsett

Olyan Kollégát keresünk, akinek fontos, hogy feladatait a legmagasabb minőségben végezze el és munkatársait kölcsönösen segítse, ezért hosszútávú, biztos munkát, családias hangulatú cégkultúrát és rugalmas munkakörülményeket biztosítunk.

Amennyiben vonzó számodra a munkakör és képesnek érzed magad a betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod és rövid bemutatkozó leveled a Jelentkezés gombra kattintva.

Motivációs leveledben kérünk, a következő kérdéseket válaszold meg:

  • Miért akarsz váltani?
  • Miért érdekel ez az állás?
  • Milyen eredményedre vagy a legbüszkébb?
  • Mi az, ami Téged motivál?
  • Miért tartod magad jó csapatjátékosnak?
  • Bérigényed (nettó)

Feladatok

Leendő munkatársunk legfontosabb feladata a kereskedésünkbe betérő Ügyfelek szívélyes fogadása, igényeinek felmérése és részletes tájékoztatása, majd a vásárlási folyamat során a legmagasabb szintű ügyfélélmény biztosítása.

  • Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása, majd értékesítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Használt gépjármű beszámítása
  • Finanszírozási kalkulációk készítése
  • Aktív részvétel a marketing tevékenységekben
  • Ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos kezelése
  • Gépjármű dokumentációk kezelése
  • Átlag feletti ügyfélélmény biztosítása

Elvárások

A számunkra ideális jelöltet érdekli az autózás világa, kiváló kommunikációs készséggel és kereskedelmi gyakorlattal rendelkezik

  • Igényes megjelenés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Határozott és hiteles fellépés
  • Műszaki beállítottság
  • Önállóan és csapatban is precíz munkavégzés
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 év gyakorlat
  • Outlook, Word, Excel, PowerPoint programok magabiztos használat
  • Proaktivitás, gyors, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség, dinamikus munkavégzés
  • Kitűnő szervező és problémamegoldó készség
  • Megoldásorientált, udvarias kommunikáció

Előnyök

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítő végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Korrekt munkabér
  • Folyamatos visszajelzés és megbecsülés
  • Vidám csapat, barátságos légkör
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-17:00 óra között

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott