Értékesítő munkatársat keresünk az AEGON pécsi irodájába

Garai Ildikó Egyéni vállalkozó
Pécs
Nettó 300 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2021. 07. 14.

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere.

Pécsi (AEGON) irodánkba keresünk pénzügyek iránt elhivatott új kollégákat.

Feladatok

  • Profi pénzügyi megoldások kidolgozása ügyfeleid számára.
  • A munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Segíteni az embereknek megvalósítani a jövőbeli vágyaikat és ez által biztosítani saját maguk és szeretteik biztonságát.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Olyan helyen akarsz dolgozni, ahol saját időbeosztásod szerint működhetsz.
  • Szeretnél magas jövedelemhez jutni és azt az életet élni, amire mindig vágytál.
  • Fontos számodra, hogy az új ötleteidet és megoldásaidat tárt karokkal fogadják.
  • Tetszik, hogy új emberekkel ismerkedhetsz meg és segíthetsz nekik megvalósítani terveiket.
  • Motivál, hogy tényleg csak rajtad múlik, mit érsz el anyagilag és hova jutsz el a karrieredben.
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.

Előnyök

  • Diploma előny, de nem feltétel!
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Az általunk nyújtott segítséggel megvalósítsad az álmaidat, amiket kitűztél magadnak.
  • Elindíthatod saját vállalkozásod, amire mindig vágytál, mindezt úgy, hogy az anyagi támogatást és a nemzetközi stabil hátteret tőlünk kapod.
  • Ha legalább középfokú végzettséggel vagy diplomával rendelkezel, mi adjuk hozzá a felsőfokú tudást, hogy profi pénzügyi szakemberré válj.
  • Képzési programjaink által a számodra ideális tempóban tudod megvalósítani karriercéljaidat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott