Belső ellenőr - minőségellenőr feladatok ellátására munkatársat keresünk

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk minőségbiztosítás céljából, munkafolyamatok ellenőrzésére keres szakembert rész vagy teljes munkaidőben.

Cégünk műszaki és sales területen működik, az ellenőrzés mindkét területen elvárt.

Baranya és Tolna megyei munkavégzés!

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Feladatok

  • cégcsoport telephelyeinek és munkaterületeinek folyamatos látogatása, kontrollja
  •  jelentések készítése (írásos - napi, heti, havi)
  • rendellenes működések beazonosítása, kiszűrése, kezelése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • szakmai múlt vagy rendészeti pályán töltött idő
  • jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Céges autó
  • Céges laptop
  • Mobil előfizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott