Vízmérő - leolvasó munkatársat keresünk Pécsett

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. vízmérő leolvasó munkatársat keres Pécsre, határozatlan időre.

A város első vízműve 128 éve alakult, ma TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. néven Pécs és a környező települések ivóvíz- és szennyvízszolgáltatójaként a térség egyik legjelentősebb környezetgazdálkodási szereplője.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az oldalon keresztül lehetséges, 2021. június 30-ig.

Kérjük, hogy leveled tárgyában nevezd meg a betölteni kívánt pozíciót.

Dokumentumaid beküldésével hozzájárulsz személyes adataid kezeléséhez és elfogadod a www.tettyeforrashaz.hu/adatkezeles oldalon található álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

Feladatok

  • felhasználási helyek felkeresése, vízmérők leolvasása, mérőhelyek ellenőrzése, fényképek készítése, adatok rögzítése;
  • felhasználók tájékoztatása a helyszínen;
  • számlalevelek kézbesítése a felhasználóknak;
  • munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk vezetése, adminisztráció elvégzése.

Elvárások

  • rendelkezel középfokú végzettséggel;
  • alapszinten ismered az Androidos okostelefon használatát;
  • van 1-2 éves munkatapasztalatod.
  • Amit várunk tőled:
  • légy megbízható, magabiztos, pontos, terhelhető;
  • rendelkezz nagyfokú munkabírással;
  • a munkavégzésed legyen precíz és önálló;
  • rendelkezz jó kommunikációs- és szervezőkészséggel;
  • a kapcsolatteremtés ügyfelekkel és munkatársakkal ne jelentsen számodra problémát;
  • felmerülő problémákat kezeld gyorsan és hatékonyan.

Előnyök

  • rendelkezel angol vagy német középszintű nyelvismerettel;
  • van víz-, csatorna- és közműrendszer-szerelő végzettséged.

Amit kínálunk

  • fiatalos társaságot, segítőkész kollégákat;
  • stabil vállalati hátteret, biztos fizetést és fejlődési lehetőségeket;
  • munkába járási költségtérítést, utazási kedvezményt;
  • ingyenes sportolási lehetőségeket;
  • üzemorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott