Ingatlanok értékesítésére keresünk ingatlan tanácsadó kollégákat Pécsett

Török Balázs Antal Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 250 000 Ft - 800 000 Ft / Hónap
2021. 06. 25.

Ingatlanok értékesítésére keresünk minimum érettségizett, jó megjelenésű, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező ingatlan tanácsadó kollégákat.

Irodáink és partnerirodáink közös kínálatából leválogatni az érdeklődő ügyfelek számára leginkább megfelelő ingatlant. Meglévő portfólió ügyfélcentrikus tovább bővítése.

A Great Home Franchise vezetése, több mint 10 éves szakmai tapasztalattal, minőségi ingatlanközvetítőként célul tűzte ki, hogy egy megújuló ingatlanpiacon európai normáknak megfelelő szolgáltatást nyújtson.

Kiemelt fontosságot tulajdonítunk a választékos, bő kínálatnak és a kedvező finanszírozásnak.

Szakképzett munkatársaink azon dolgoznak, hogy ügyfeleink, a megfelelő ingatlant, a legkedvezőbb finanszírozás mellett találják meg nálunk.

Ha fontos Önnek a minőségi szolgáltatás, szeretne egy sikeres csapat részeként dolgozni, szakmai fejlődésre és elismerésre vágyna, átlagon felül akar keresni és kitartóan tud ennek érdekében dolgozni, akkor itt a lehetőség.

Feladatok

  • Az új kollégák elsődleges feladata a meglévő portfólió folyamatos bővítése és annak értékesítése.
  • Kollégáink körültekintő alapossággal térképezik fel az értékesíteni kívánt ingatlanokat.
  • Megvizsgálják az ingatlan jogi hátterét és tulajdonviszonyait.
  • Elkészítik az ingatlan hirdetéséhez szükséges marketing anyagot, majd ez alapján feltöltik a GHF rendszerébe.
  • Előre egyeztetett időpontban kikísérik a potenciális vevőket és részletesen bemutatják nekik az ingatlanokat.
  • Lebonyolítják az áralku folyamatát, komoly vételi szándék esetén írásos vételi ajánlatban rögzítik a Vevő ajánlatát.
  • Megegyezést követően – ügyvédi segítséggel – megszervezik és lebonyolítják az adásvételt.

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kivalló kommunikációs készség
  • határozott, jó megjelenés
  • sikerorientált, pozitív gondolkodás
  • terhelhetőség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedően magas kereseti lehetőséget.
  • Fix fizetés + Jutalék
  • Modern irodai háttért.
  • Rugalmasan alakítható munkaidőt és változatos munkát.
  • Professzionális színvonalú értékesítési rendszert.
  • Komplex informatikai rendszert.
  • Díjmentes irodai telefonhasználatot.
  • Marketing támogatást. Hirdetési felületeket és kiemelési lehetőségeket.
  • Folyamatos fejlődést és előrelépést biztosító képzési rendszert.

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajz megküldése az oldalon keresztül lehetséges.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok